Slider

Porównaj Tanie Bilety Lotnicze

Dlaczego warto porównywać ceny biletów lotniczych?
Linie lotnicze oferują te same bilety w różnych cenach. Często jeden bilet lotniczy u różnych operatorów ma inną cenę. Ponieważ operatorzy sprzedają ich znaczne ilości, korzystają ze znacznych zniżek, upustów i promocji, które nie zawsze są dostępne na stronach przewoźnika. Warto czasem poświęcić minutę aby przeszukać internet i zaoszczędzić kilkaset lub kilka tysięcy złotych.
TamGdzieTaniej to nowoczesna wyszukiwarka i porównywarka połączeń oraz biletów lotniczych. U nas wyszukasz, porównasz i kupisz tanie bilety lotnicze na dowolnej trasie mając pewność, że cena biletu lotniczego będzie najniższa. Cały proces jest bardzo prosty i sprowadza się do 3 kroków.
Wybierz lotnisko z którego chcesz lecieć oraz miejsce docelowe (kraj lub lotnisko). Możesz wpisać je ręcznie lub wybrać z mapy.
Następnie wybierz daty odlotu i powrotu. Jeśli chcesz lecieć w jedna stronę - nie ma problemu. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję.
Kliknij “Wyszukaj” a my przeszukamy strony internetowe linii lotniczych oraz biura podróży i znajdziemy dla ciebie bilety lotnicze, które ułożymy tak, by łatwo było wybrać najtańsze.
Bilety lotnicze kupisz bezpośrednio na stronie przewoźnika lub operatora. Czym wcześniej kupisz, tym większa jest szansa kupienia tańszego biletu.


16 rzeczy, których dowiedziałem się o sobie podczas pobytu w Tajlandii.

18 marca 2017

Ten tekst jest nieco osobisty i trochę chaotyczny. Kilka dni temu siedząc w jednej z Sopockich kafejek spisałem listę rzeczy, których dowiedziałem się o sobie podczas mojego 5 tygodniowego pobytu w Tajlandii. Jedne mogą śmieszyć, niektóre mogą wydać się niepoważne, inne zaś osobiste. Z założenia tekst nie miał być głęboki i pouczający. Raczej coś, co pisałem sam dla siebie. Niestety nie dałem rady napisać przewodnika po Tajlandii. Tajlandii, która nauczyła mnie wiele. Tajlandii, której nie zapomnę do końca życia. Fajnie by było, gdyby inni podróżnicy [...]

Jak Kupować Tanie Bilety Lotnicze W Porównywarce - cz 2

08 marca 2017

W drugiej części opowiem Wam o paru innych spostrzeżeniach, o których czasami rozmawiam z Towarzyszami Podróży. Tych, którzy nie czytali części pierwszej: 2 Patenty Jak Kupować Tanie Bilety Lotnicze W Porównywarce Cen - odsyłam do poprzedniego postu w którym wyjaśniam zalety częstego sprawdzania cen biletów lotniczych oraz w jakie dni najlepiej kupować bilet. Wiele lat temu, miałem okazję lecieć do Bombaju w Sylwestra. Właściwie, to tylko lądowanie było w Sylwestra wczesnym popołudniem. Po co poleciałem do Bombaju na Sylwestra? Bo mogłem. Zawsze chciałem i nie [...]