Slider

Porównaj Tanie Bilety Lotnicze

Dlaczego warto porównywać ceny biletów lotniczych?
Linie lotnicze oferują te same bilety w różnych cenach. Często jeden bilet lotniczy u różnych operatorów ma inną cenę. Ponieważ operatorzy sprzedają ich znaczne ilości, korzystają ze znacznych zniżek, upustów i promocji, które nie zawsze są dostępne na stronach przewoźnika. Chcąc kupić tanie bilety lotnicze warto czasem poświęcić minutę aby przeszukać internet i zaoszczędzić kilkaset lub kilka tysięcy złotych.
TamGdzieTaniej to nowoczesna wyszukiwarka lotów oferująca tanie loty z Polski i nie tylko. U nas wyszukasz, porównasz i kupisz tanie bilety lotnicze na dowolnej trasie mając pewność, że cena biletu lotniczego będzie najniższa. Cały proces jest bardzo prosty i sprowadza się do 3 kroków.
Wybierz lotnisko z którego chcesz lecieć oraz miejsce docelowe (kraj lub lotnisko). Możesz wpisać je ręcznie lub wybrać z mapy.
Następnie wybierz daty odlotu i powrotu. Jeśli chcesz lecieć w jedna stronę - nie ma problemu. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję.
Kliknij “Wyszukaj” a my przeszukamy wszystkie tanie linie lotnicze oraz biura podróży i znajdziemy dla ciebie bilety, które ułożymy tak, by łatwo było wybrać najtańsze.
Bilety lotnicze kupisz bezpośrednio na stronie przewoźnika lub operatora. Czym wcześniej kupisz, tym większa jest szansa kupienia tańszego biletu.

Narty w Val Thorens - przewodnik 2017-2018

20 kwietnia 2017

Najlepsze wyjazdy na narty - Val Thorens 2017-2018 Co roku tysiące ludzi zastanawia się, gdzie jechać na narty. Nie braliśmy pod uwagę ani Polski ani Czech. Słowacja też wydawała sie mało atrakcyjna. Tym razem na narty pojechaliśmy tam, gdzie taniej i lepiej. Padło na położone w krainie Trzech Dolin - Val Thorens –  Prawdopodobnie  najsłynniejszy kurort narciarski w Alpach Francuskich 32 wyciągami, 82 trasami narciarskimi o łącznej długości 150 kilometrów. Czy warto ? O tak.   Gdzie, jak i kiedy kupować: Najlepszym terminem na Val Thorens jest luty / [...]

Laptopy i Tablety Zakazane na Pokładach Samolotów

22 marca 2017

Z dniem 25 Marca 2017 będzie obowiązywał zakaz wnoszenia na pokład samolotów “dużych urządzeń elektronicznych” Zakaz ten dotyczy wnoszenia Tabletów, Laptopów, odtwarzaczy DVD oraz E-Readerów w bagażu podręcznym na pokłady samolotów Amerykańskich i Brytyjskich Linii Lotniczych. A dokładnie, samolotów Brytyjskich lecących z Turcji, Libanu, Jordanu, Egiptu, Tunezji oraz Arabii Saudyjskiej. W przypadku lotów do USA, zakazem objęte są następujące Linie Lotnicze: Royal Jordanian, Egypt Air, Turkish Airlines, Saudi Arabian Airlines, Kuwait Airways, Royal Air Maroc, [...]

16 rzeczy, których dowiedziałem się o sobie podczas pobytu w Tajlandii.

18 marca 2017

Ten tekst jest nieco osobisty i trochę chaotyczny. Kilka dni temu siedząc w jednej z Sopockich kafejek spisałem listę rzeczy, których dowiedziałem się o sobie podczas mojego 5 tygodniowego pobytu w Tajlandii. Jedne mogą śmieszyć, niektóre mogą wydać się niepoważne, inne zaś osobiste. Z założenia tekst nie miał być głęboki i pouczający. Raczej coś, co pisałem sam dla siebie. Niestety nie dałem rady napisać przewodnika po Tajlandii. Tajlandii, która nauczyła mnie wiele. Tajlandii, której nie zapomnę do końca życia. Fajnie by było, gdyby inni podróżnicy [...]

Tanie Loty - Bilety Lotnicze W Porównywarce

08 marca 2017

W drugiej części opowiem Wam o paru innych spostrzeżeniach, o których czasami rozmawiam z Towarzyszami Podróży. Tych, którzy nie czytali części pierwszej: 2 Patenty Jak Kupować Tanie Bilety Lotnicze - Wyszukirarka Lotów - odsyłam do poprzedniego postu w którym wyjaśniam czemu często sprawdzam linie lotnicze oraz w jakie dni najlepiej kupować bilet. Wiele lat temu, miałem okazję lecieć do Bombaju w Sylwestra. Właściwie, to tylko lądowanie było w Sylwestra wczesnym popołudniem. Po co poleciałem do Bombaju na Sylwestra? Bo mogłem. Zawsze chciałem i nie mogłem [...]