Operator
Okres
Minuty
SMS
Internet
Cena

Filtruj wyniki

Szukam oferty:

Szukam oferty:

Wyczyść filtry

Porównaj i wybierz telefon w ofercie MIX

Filtry

Znaleziono:

Sortuj według:

Wybierając telefon komórkowy w ofercie MIX należy dobrze się zastanowić bo oferty często się różnią. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników. Dobierając taryfę MIX zwróć uwagę na

    - długość trwania umowy - może to być umowa na 12 miesięcy lub 24. Umowa bezterminowa może być rozwiązana w każdej chwili.
    - czy jest to MIX z telefonem czy MIX bez telefonu- różnice w cenie są znaczne. Wszystko zależy od tego czy potrzebny Ci jest najnowszy smartfon.
    - ilość minut i smsów w abonamencie może być różna. Wybierz rozmowy i smsy bez limitu - jeśli dużo rozmawiasz i smsujesz.
    - internet w abonamencie. - Wybierz internet bez limitu jeśli masz zamiar korzystać ze swojego smartfona non stop. Często nielimitowany internet nie może być współdzielony.

Koniecznie porównaj oferty wszystkich operatorów sieci komórkowych. W naszej porównywarce znajdziesz telefon na abonament lub sam abonament telefoniczny. W naszej porównywarce wybierzesz ile potrzebujesz minut, SMSów oraz internetu a my wyszukamy i pokażemy Ci oferty wszystkich dostępnych firm spełniających wybrane przez Ciebie kryteria.
Jeśli chcesz - zobacz oferty wybranego operatora lub znajdź interesujący Cię telefon i sprawdź który operator ma go w najlepszej ofercie.

Nowy Smartfon Sony Xperia XZ Premium

01 maja 2017

Produkt z najwyższej półki. Podczas swojej prezentacji na MWC 2017 Sony zaprezentowało nowy model smartfona Xperia XZ Premium. Smartfon oferuje bardzo wydajne podzespoły, ze Snapdragonem 835 na czele, ale też kilka całkiem ciekawych rozwiązań jak choćby tryb Super Slow Motion oraz Qnovo Adaptive Charging. Sony Xperia XZ Premium to konstrukcja oferująca ekran LCD o przekątnej 5,5’’ i rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Producent zastosował technikę Triluminos, urządzenie oferuje też pełną obsługę HDR. Sercem smartfona jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 835, [...]

Co zawiera w sobie abonament telefoniczny?

23 kwietnia 2017

Telefon na abonament - płacisz i wymagasz...          Polska jest jednym z najlepiej rozwiniętych i nasyconych rynków telefonii komórkowej w Europie. Aby spełnić nasze zachcianki, większość operatorów decyduje się na wprowadzenie szeregu świadczeń dodatkowych, zwiększających atrakcyjność wybranej sieci. Walka o klienta to nie tylko jak najniższe stawki oraz oferty no-limit w przystępnych cenach. Wśród operatorów telefonii komórkowej królują gratisy w formie dostępu do usług premium czy dodatkowe pakiety, łączące wiele różnych świadczeń – telewizji, [...]

Wybrane oferty:
Formuła SOLO L x
Formuła SOLO L x
Formuła SOLO L x
Formuła SOLO L x
Formuła SOLO L x