Operator
Okres
Minuty
SMS
Internet
Cena

Filtruj wyniki

Szukam oferty:

Szukam oferty:

Wyczyść filtry

Porównaj i wybierz telefon na kartę

Filtry

Znaleziono:

Sortuj według:

Wybierając telefon komórkowy na abonament należy dobrze się zastanowić bo oferty bardzo różnią. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników. Dobierając abonament telefoniczny zwróć uwagę na

    - długość trwania umowy - może to być umowa na 12 miesięcy lub 25. Umowa bezterminowa może być rozwiązana w każdej chwili.
    - czy jest to abonament z telefonem czy abonament bez telefonu- różnice w cenie są znaczne. Wszystko zależy od tego czy potrzebny Ci jest najnowszy smartfon.
    - ilość minut i smsów w abonamencie może być różna. Wybierz rozmowy i smsy bez limitu - jeśli dużo rozmawiasz i smsujesz.
    - internet w abonamencie. - Wybierz internet bez limitu jeśli masz zamiar korzystać ze swojego smartfona non stop. Często nielimitowany internet nie może być współdzielony.

Koniecznie porównaj oferty wszystkich operatorów sieci komórkowych. W naszej porównywarce znajdziesz telefon na abonament lub sam abonament telefoniczny. W naszej porównywarce wybierzesz ile potrzebujesz minut, SMSów oraz internetu a my wyszukamy i pokażemy Ci oferty wszystkich dostępnych firm spełniających wybrane przez Ciebie kryteria.
Jeśli chcesz - zobacz oferty wybranego operatora lub znajdź interesujący Cię telefon i sprawdź który operator ma go w najlepszej ofercie.

Najlepsze abonamenty telefoniczne - czerwiec 2017

06 czerwca 2017

Zastanawiałem się ostatnio który abonament z telefonem oraz abonament bez telefonu jest najlepszy. Tylko co to znaczy najlepszy? Dla mnie najlepszy, to taki, w którym mam dużo internetu, nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich oraz pakiet usług dodatkowych. No i oczywiście cena musi być rozsądna. Nikt nie chce płacić 100zł abonamentu w tych czasach.   Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, prezentuję wam wyniki: W kategorii najleopszy abonament z telefonem zdecydowanie najlepiej wypada Play z abonamentem Formuła Solo L. Za 75 zł miesięcznie otrzymasz w [...]

Przekręt na "darmowy roaming w UE" i interwencja UKE

18 maja 2017

Od 15 czerwca w krajach członkowskich Unii Europejskiej znikną opłaty roamingowe. Niestety niektórzy polscy operatorzy nic sobie z tego nie robią. Sprawą zainteresował się już UKE - Urząd Komunikacji Elektronicznej. UKE wydał oficjalnie oświadczenie w sprawie nowych stawek roamingowych wprowadzonych przez sieci Play, Plus i T-Mobile. Podaje w nim, że wytyczne, które dostali operatorzy jasno określają, jak mają wyglądać nowe oferty roamingowe.   W oświadczeniu prezesa UKE czytamy, że wszyscy operatorzy powinni dostosować swoje oferty roamingowe do obowiązujących [...]

Wybrane oferty:
Formuła SOLO L x
Formuła SOLO L x
Formuła SOLO L x
Formuła SOLO L x
Formuła SOLO L x